Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Dom i Ogród > Wyposażenie wnętrz > Stylowe oświetlenie domu

stylowe-oswietlenie-domu

Stylowe oświetlenie domu

Komorów 05-806, Wiejska 4 20.07.2017


Wyposaż swoje mieszkanie w najlepszej jakości światło w sklepie internetowym JabGLASS! Dobrze zaaranżowane mieszkanie zawsze robi wrażenie na gościach i przepełnia dumą gospodarzy. Jednak nawet najnowocześniejszy design nie będzie wyglądał dobrze bez odpowiedniego światła. Lampy stołowe, nocne czy podłogowe to podstawa w każdym domu.

W naszym asortymencie znajdziesz lampy stołowe w różnych stylach. Nowoczesne, ekskluzywne, bufetowe. Osoby, które preferują proste formy na pewno będą zainteresowane ofertą lamp nowoczesnych. Te modele świetnie pasują do modernistycznej architektury, surowych wnętrz i loftów na miarę XXI wieku. Wielbiciele eleganckiego design również znajdą coś dla siebie w naszym sklepie internetowym. Lampy stołowe z kolekcji eleganckiej charakteryzują się bogatszymi zdobieniami i bardziej wymyślnymi kształtami. W sklepie JabGLASS można znaleźć również ręcznie malowane, postarzane lampy bufetowe, w których doskonale zadbano o każdy detal.

Oprócz bogatej oferty lamp stołowych w naszym sklepie można znaleźć także lampy podłogowe. Dostępne są dwie kolekcje tych lamp: stylowe i nowoczesne. Lampy są wysokie i zapewniają wyraziste światło. W przypadku lamp stylowych nogi mogą być ręcznie malowane, postarzane i bogato zdobione. Idealnie pasują do klasycznego eleganckiego stylu. Natomiast lampy nowoczesne są równie starannie wykończone, ale charakteryzują się większą prostotą, dzięki czemu idealnie można je dopasować do skandynawskich, modernistycznych i nieco zimniejszych pomieszczeń.

W JabGlass dbamy przede wszystkich o wysoką jakość. W sklepie znajdziesz szeroki wybór lamp stołowych i podłogowych. Produkty można kupować osobno, łącząc ze sobą style lub trzymać się jednej koncepcji, wybierając zestaw. Lampy i żarówki posiadają niezbędne certyfikaty. Do ich czyszczenia nie trzeba używać środków chemicznych. Wystarczy przecierać je miękką ściereczką. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu przez lata zachowują swój blask i piękno.

Więcej informacji: lampy stołowe

Zapytaj!

JabGLASS GROUP

22 728 36 21