Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Nieruchomości > Pozostałe Nieruchomości > Sprzedam Hotel Chrobry w Topoli Królewskiej

Archiwalne: Sprzedam Hotel Chrobry w Topoli Królewskiej

06.02.2019


Typ nieruchomości:hotele i pensjonaty
Powierzchnia użytkowa:1735 m²
Piętro:parter + piętro
Liczba pięter:1
Pow. działki:5000 m²
Rynek: wtórny
Forma własności: Własność
Rodzaj umowy:na wyłączność
Rok budowy:1999 rozbudowany w 2008
Stan budynku:Sredni standard (***)
Ogrzewanie :miał i olej opałowy
Udogodnienia:Obiekt zamknięty, piwnica (tak), bliskość do głównego węzła autostrady, łatwy dojazd do autostrad A1 i A2, duży parking, możliwość dokupienia działki, duże sale konferencyjne, własna pralnia, pomieszczenia biurowe na dole obiektu – piwnicy.
Media:Internet, prąd, kanalizacja (tak), siła, linia telefoniczna

OFERTA BEZPOŚREDNIA!

HOTEL CHROBRY W TOPOLI KRÓLEWSKIEJ KOŁO ŁĘCZYCY

LOKALIZACJA
Hotel znajduje się obok miasta Łeczycy (1km) obok pradoliny Warszawsko-Berlińskiej (w 2008r. dobudowana została nowa część hotelowa ze SPA/siłownią i nowymi pokojami, ponadto cały czas realizowane są inwestycje mające na celu podwyższenie standardu hotelu). Oprócz części hotelowej w Hotelu znajdują się: bar, część grillowa, kuchnia z restauracją, część wydzielona na SPA i niezbędnym zapleczem techniczno-socjalnym (m.in.: pralnia, pokoje dla personelu, toalety, itp.).

OBIEKT
Hotel oferowany jest z pełnym wyposażeniem hotelowym, jako gotowy i w pełni funkcjonujący Hotel. Obiekt wyróżnia się tym, że została w ostatnich latach wykonana jego termomodernizacja. Zarówno do budowy, jak i wykończenia wnętrz użyte są materiały i technologie wysokiej klasy. Obiekt klimatyzowany i wyciszony.

Technologia i systemy użytkowe: obiekt zawiera kamery oraz rejestrator do monitorowania obiektu. Inteligentny system przeciwpożarowy czy też czujniki dymu. We wszystkich pokojach znajduje się dostęp do Internetu. System nagłośnieniowy restauracji i salach. Klimatyzacja oraz wentylacyjne obsługujące restaurację, kuchnię, pokoje i sale konferencyjno-bankietowe. Własna pralnia. Parking na około 80 samochodów.

POKOJE & APARTAMENTY
Hotel dysponuje 45 miejscami noclegowymi wraz z dostawkami w nowoczesnych pokojach i apartamentach. Każdy pokój wyposażony w łazienkę, tel., TV SAT z telewizorami LCD, łącze internetowe, sejf. We wszystkich pokojach umeblowanie przygotowane w standardzie hotelu ***, wykładziny dywanowe. W pokojach najbardziej nasłonecznionych - klimatyzatory.

GASTRONOMIA
Restauracja (80 miejsc restauracyjnych, a w przypadku konferencji dostępne kolejne sale obok restauracji połączone rozsuwanymi drzwiami powiększające przestrzeń do około 200 osób). Całe zaplecze kuchenne zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi oraz HACCP.

INFORMACJE DODATKOWE & CENA
Obiekt II-kondygnacyjny, w bardzo dobrym stanie technicznym, dobrze prosperujący, z bazą stałych klientów.

Powierzchnia działki: 5000m2 – możliwość dokupienia działki obok
CENA: 3.830.000,- zł + 23% Vat.

Oglądanie wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się z właścicielem.

Nr tel: 731 090 741

OTOCZENIE HOTELU
Hotel Chrobry położony jest w Topoli Krolewskiej w powiecie łęczyckim, w północnej części województwa łódzkiego, który składa się z 7 gmin (powierzchnia: 77 304 ha, około 60 000 mieszkańców) oraz miasta Łęczyca, które jest siedzibą powiatu. Powiat łęczycki jest regionem turystycznym bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów. Można tutaj międzu innymi zobaczyć Geometryczny Środek Polski, Archikolegiata w Tumie wspaniałe dziedzictwo narodowe z XII wieku i kościół filialny pw. św. Mikołaja w Tumie, grodzisko kasztelańskie położone w dolinie Bzury rozbudowane przez Bolesława Krzywoustegodwór, park dworski w Sułkowicach, zespół klasztorny Bernardynów i zespół zamkowy w Łęczycy, ruiny zamku w Besiekierach, zespół dworski w Byszewie, zespół dworski w Parskach, zespół dworski w Witowie, zespół pałacowy w Goślubiu ale także w okolicy znajdują się Termy Uniejów i Zoo Safari. Przez tereny powiatu przechodzi także kilkanaście szlaków turystycznych, w tym konne i samochodowe. Hotel znajduje się na terenie Pradolina Warszawsko-Berlińska Obszar obejmuję dolinę rzeki Bzury wraz z otaczającymi ją podmokłymi, łąkami, terenami rolniczymi, kompleksami stawów rybnych, mniejszymi ciekami wodnymi, stanowiącymi dopływy Bzury, a także niewielkimi lasami. Region ten jest odwiedza około 1 mln turystów rocznie.

Lokalizacja jest idealna nie tylko ze względu na krajobraz i turystykę (jedyny taki hotel w odległości około 20km) ale również ze względu na tereny inwestycyjne. Hotel znajduje się blisko ŁSSE, która jest jedną z najlepiej ocenianych przez inwestorów stref ekonomicznych w Polsce – według raportów KPMG z lat 2009-2012. Według raportu fDi Magazine „Global Free Zones of the Future 2012/2013” – ŁSSE zajmuje 3 miejsce w Europie i 18 miejsce wśród stref ekonomicznych na świecie. Z kolei według innego rankingu „Digital Marketing Awards 2012” tego samego brytyjskiego prestiżowego dwumiesięcznika – Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zajęła 1 miejsce w Europie oraz 4 miejsce na świecie w kategorii stref ekonomicznych. Dzięki dużym inwestycjom w Łęczycy, Kutnie, Piątku, Daszynie region nie tylko jest atrakcyjny turystycznie ale i pod kątem inwestycji dużych koncernów przemysłowych, a co za tym idzie następuje bardzo dynamiczny rozwój lokalnego biznesu.

Hotel jest położony na północnych obrzeżach Łęczycy, przy drodze E1 Gdańsk-Katowice również w odległości 25 km od zjazdu na autostradę A1 w Kutnie, Piątku oraz na A2 w Zgierzu i około 15km w Wartkowicach oraz w odległości 25 km od głównej magistrali kolejowej E20 i sieci bocznic. Jest bardzo dobra lokalizacja pozwalająca utrzymywać ruch w obiekcie.

https://mega.nz/?fbclid=IwAR12sTXIpWNw4rrNyZrS1kz9tLWClhquznJXe9NLSl7rwz_5H2JquoODtDA#!ffIjEKjI!rNhcAetUistguhNln0jCz4PDMzmmeVo9JZB0c_CDLk8

3830000 zł