Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Praca > Pozostałe oferty > Specjalista w dziale R&D- Projektowanie baterii

Archiwalne: Specjalista w dziale R&D- Projektowanie baterii

17.03.2020

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla pracowników z różnych branż. Szukasz pracy – pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie idealnego i uczciwego pracodawcę!
Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu oraz produkcji baterii litowo – jonowych oraz zajmującej się zaawansowanymi rozwiązaniami akumulatorowymi dla przemysłu motoryzacyjnego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista w dziale R&D (Projektowanie baterii litowo jonowych)
Miejsce pracy- Wrocław

Zakres obowiązków:
• Opracowywanie i wprowadzanie nowych procesów, produktów i usług związanych z tworzeniem układów bateryjnych w technologii Li-Ion
• Współpraca z innymi działami w celu ulepszenia istniejących produktów w celu utrzymania i zwiększenia przewagi konkurencyjnej produktów i rozwiązań
• Śledzenie trendów technologicznych i rynku, technologii, produktów i ich zastosowań.
• Prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych – elektronika, mechanika i aplikacje.
• Udział w certyfikacji produktów.
• Udział w konferencjach branżowych w kraju i zagranicą.
• Przeprowadzenie/nadzór nad testami produkcyjnymi, opracowywanie dokumentacji.
• Opracowywanie testów weryfikacyjnych i walidacyjnych, prowadzenie analiz celem zbadania wydajności i niezawodności zgodnie ze specyfikacjami.
• Monitorowanie parametrów jakościowych produktów.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (elektronika).
• Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym – zarządzanie projektami.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Znajomość tematyki związanej z technologią projektowania i budowania układów elektronicznych/elektrycznych.
• Podstawowe umiejętności analizy danych.
• Umiejętność planowania i koordynowania projektu badawczego z raportowaniem.
• Orientacja na klienta, komunikacja społeczna, działania zorientowane na rozwiązania otwarte, zespołowe, innowacyjne i kreatywne.
• Zaangażowanie i silna motywacja do pracy.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Bardzo dobre warunki finansowe
• Dynamiczne i bardzo rozwojowe środowisko pracy
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00
• Możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Przyjazną atmosferę
Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561. W CV prosimy o dołączenie klauzuli:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu w wybranymi kandydatami.