Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Praca > Administacja biurowa > Specjalista ds. Zarządzania nieruchomościami

Archiwalne: Specjalista ds. Zarządzania nieruchomościami

18.02.2020

Specjalista ds. Zarządzania nieruchomościami
Miejsce pracy: Błonie, Warszawa (okolice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Udział w procesach pozyskiwania nowych lokalizacji na potrzeby Firmy (magazyny pod działalność dystrybucyjną)
• Zarządzanie nieruchomościami w powierzonym zakresie (umowy najmu, media, usługi)
• Współpraca i kontakt z innymi Działami oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie związanym z nieruchomościami
• Pozyskiwanie i gromadzenie danych z obszaru nieruchomości związanych z utrzymaniem bieżącym – optymalizacja kosztów
• Negocjacje i renegocjacje umów kosztowych
• Współdziałanie w zakresie windykacji należności związanych z zagospodarowaniem nieruchomości
• Wybór i nadzór nad dostawcami usług dla nieruchomości (firmy serwisowe, budowlane)

WYMAGANIA:
• Min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe związane z obszarem nieruchomości
• Wykształcenie wyższe (preferowane: Nieruchomości, Techniczne, Zarządzanie)
• Znajomość procedur zagospodarowania nieruchomości
• Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych (obszar powierzchni logistycznych i magazynowych)
• Znajomość prawa budowlanego oraz realizacji inwestycji
• Umiejętność współpracy z urzędami, agencjami pośrednictw, firmami świadczącymi usługi dla nieruchomości
• Umiejętności: negocjacyjne, logicznego i analitycznego myślenia, dobrej organizacji pracy
• Wysoka kultura osobista oraz umiejętność skutecznej komunikacji
• Prawo jazdy kat. B – gotowość do podróży służbowych
• Bardzo dobra znajomość MS Office
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe
• Możliwość rozwoju zawodowego, samodzielna praca w dynamicznym zespole i środowisku pracy
• Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr tel. 789 359 436 lub o przesłanie CV na adres: rekrutacja@primestaff.eu
W CV proszę o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych na potrzeby aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych potrzeb rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Prime Staff.

Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr. 21561