Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Praca > Sprzątanie > Pracownik gospodarczy/osoba sprzątająca

Archiwalne: Pracownik gospodarczy/osoba sprzątająca

05.04.2023


Sprzątanie dla osób z orzeczeniem w ramach Projektu z UE

Jedna z największych firm w Polsce w branży sprzątającej poszukuje osób z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na obiektach w Warszawie w ramach projektu z Unii Europejskiej, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko:

Pracownik gospodarczy/osoba sprzątająca

Warszawa Śródmieście

Obiekty w różnych lokalizacjach, cały etat lub pół etatu. Do każdego chętnego kandydata/kandydatki dopasujemy ofertę pracy.

Zakres obowiązków:

- sprzątanie obiektów biurowych

Dzięki współpracy z nami zyskasz:

- wsparcie doradcy zawodowego
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- przygotowanie do pracy dzięki odpowiedniemu szkoleniu
- WYPŁATĘ zawsze na czas

Poszukujemy osób:

- zmotywowanych do pracy,
- chcących poszerzać swoje doświadczenie i kompetencje,
- posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu ZADZWOŃ 515747886 lub zgłoś się w godzinach 10-14 Adres: Warszawa, ul. Czerniakowska 71 pokój 517 (V piętro)

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Janickiego 20b. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail iod[at]rodo.pl. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko (nazwa stanowiska) , na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej www.clarsystem.pl

3000 zł