Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Praca > Pozostałe oferty > Pracownik działu Back Office-również z orzeczeniem

Archiwalne: Pracownik działu Back Office-również z orzeczeniem

08.01.2019

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Manpower jest międzynarodową firmą dającą możliwość zdobycia doświadczenia w wielu branżach.
Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik działu Back Office (również z orzeczeniem)

Zadania:
• Procesowanie zamówień składanych przez klientów drogą mailową, faxem
• Wystawianie not i faktur korygujących
• Wsparcie przedstawicieli medycznych
• Odpowiadanie na zapytania klientów poprzez telefon i mail
• Dokonywanie uzupełnień komisu przeterminowanych implantów
• Rezerwacja na zabiegi zestawów implantów oraz narzędzi
• Procesowanie zwrotów
• Współpraca z działem finansowym oraz magazynem, kontakt z firmą kurierską
• Przygotowywanie nowych pism oraz kart zużycia dla klientów
• Przygotowywanie dokumentacji dla audytu oraz raportów
• Inne czynności mające na celu usprawnienie pracy działu obsługi klienta

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
• Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Samodzielność i skrupulatność
• Znajomość SAPa będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Manpower
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
• Dogodną lokalizację biura (ul. Iłżecka)
• Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej MultiSport oraz pakiet Manpower Premium
• Dodatek na cele rehabilitacyjne do 200 zł rocznie dla pracowników z niepełnosprawnością

Jesteśmy pracodawcą otwartym na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres natak@manpower.pl