Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Dom i Ogród > Materiały budowlane > Parapet parapety z granitu, schody, blaty kuchenn

Archiwalne: Parapet parapety z granitu, schody, blaty kuchenn

27.10.2020


Firma GRANIT-STYLE funkcjonuje w branży kamieniarskiej od 20 lat. Nasza firma znajduje się w miejscowości Boguszyce, około 10km od centrum Opola.
Podejmując się produkcji wyrobów z kamienia naturalnego zwracamy szczególną uwagę na naturalne piękno surowców. Używamy tylko najlepszych rodzajów kamienia, dzięki czemu otrzymają Państwo produkt, który jest bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu. Wykwalifikowani specjaliści i szybki czas realizacji zamówień to nasze największe atuty. Podejmiemy się każdego projektu i gwarantujemy satysfakcję z wyrobu końcowego.
Istnieje możliwość wykonania parapetów z dowolnego konglomeratu, granitu lub marmuru o dowolnych wymiarach według indywidualnej wyceny. Jesteśmy firmą kamieniarską specjalizującą się w kamieniarstwie budowlanym i działającą zgodnie ze sztuką rzeżbienia w kamieniu. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonanie usługi.Projektujemy i wykonujemy parapety, schody zewnętrzne i wewnętrzne, tarasy, elewacje, blaty, kominki itp. Działamy na terenie całego kraju.
WYCENA ONLINE!!!
W celu uzyskania wyceny prosimy o podanie następujących informacji w wiadomości mail lub w SMS:
- długość elementu
- szerokość elementu
- grubość elementu
- ilość potrzebnych elementów
- rodzaj (kolor) granitu (lub innego materiału)
Po podaniu koloru granitu wyślemy dostępne materiały. Jeżeli będą mieli Państwo wybrany konkretny granit, którego nie ma w naszym magazynie to istnieje możliwość zamówienia przez nas pożądanego kamienia.
Dowóz na terenie Opolszczyzny GRATIS!!! Cena za dostawę poza województwo opolskie jest ustalana indywidualnie. Koszt całkowity jest zależny od wybranego materiału i ilości metrów kwadratowych zużytych do produkcji. Istnieje możliwość montażu na terenie województwa opolskiego.
Więcej informacji pod numerem telefonu 606863072 lub mailowo. Odpowiadamy również na SMS-y.
Zapraszamy do współpracy firmy budowlane i wykończeniowe.

Nr. tel. 606863072
Mail: biuro@granit-style.eu
Adres:
Opolska 21, 46-061 Boguszyce

10 zł