Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Usługi i Firmy > Usługi finansowe > Księgowy z doświadczeniem - MG-Finanse Gdańsk

Archiwalne: Księgowy z doświadczeniem - MG-Finanse Gdańsk

21.05.2019


Księgowość nie jest twoją pasją, ale przykrym obowiązkiem, który związany jest z prowadzeniem Twojej firmy? Nadmiar obowiązków powoduje, że nie starcza Ci czasu na zajmowanie się codziennymi obowiązkami związanymi z księgowością? Wybierz biuro rachunkowe Gdańsk MG-Finanse. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, sporządzaniem zeznań, deklaracji, umów. Obsługujemy również kadry i płace. Zapewniamy sprawną współpracę z RIF w kwestii rozliczenia oraz szybki zwrot środków z Unii Europejskiej. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w nowej działalności. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla małych przedsiębiorstw oraz dla dużych spółek.

Do oferty księgowości dla spółek wchodzi przede wszystkim prowadzenie ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Starannie odnosimy się do powierzonych nam zadań tak, aby, jak najlepiej zoptymalizować koszty oraz zwiększyć zyski klientów. Rozwiążemy wszystkie problemy, rozwiejemy wątpliwości oraz podejmiemy wspólnie najkorzystniejszą decyzję. Dzięki naszej pomocy bardzo szybko zostaną sporządzone sprawozdania finansowe, zeznania i deklarację podatkowe CIT, PIT i VAT, a także dzięki kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej łatwo i przejrzyście można rozliczyć się z ZUS, Urzędem Skarbowym, jak i z pracownikami.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

https://mg-finanse.pl/

Tel: 600 850 640
E-mail: biuro.godlewski@gmail.com