Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Usługi i Firmy > Usługi zdrowotne > Korekta i plastyka powiek w Gliwicach

korekta-i-plastyka-powiek-w-gliwicach

Korekta i plastyka powiek w Gliwicach

Gliwice 44-100, ul. Piwna 17c 09.08.2017


Opadające powieki to problem, który występuje w wyniku choroby, urazu lub po prostu z wiekiem. Przeważnie zaczyna się po czterdziestym roku życia i pogarsza się wraz z upływem czasu. Najczęściej przypadłość dotyka palących mężczyzn, osób o jasnej cerze oraz z nadwagą. W zależności od skali problem może nam nawet utrudniać codzienne funkcjonowanie. W innym wypadku opadające powieki wpływają na odbiór estetyczny twarzy. Większość osób dotkniętych tą przypadłością unika chirurgicznych zabiegów ze strachu przed operacją i ewentualnym ryzykiem. Na szczęście istnieje rozwiązanie bezinwazyjne.

Plexar rozwiązuje problem opadających powiek bez igieł, powikłań, pobytu w szpitalu i uciążliwego gojenia. Leczenie odbywa się bez interwencji chirurgicznej: bez cięcia, usuwania nadmiaru skóry lub tłuszczu. Zabieg nie wymaga pobytu w szpitalu co skutkuje oszczędnością pieniędzy i czasu. Rekonwalescencja trwa od trzech do siedmiu dni a ryzyko powikłań zredukowane jest do minimum. Skutki uboczne nie są tak dolegliwe jak w przypadku tradycyjnych metod. Pacjent zachowuje prawidłową plastyczność ruchu powiek trakcie zabiegu i natychmiast po nim. Plexar to metoda bezpieczna i komfortowa w przeciwieństwie do wielu zabiegów chirurgicznych.

Zabieg wykonujemy w OKO Plus przy ul. Piwnej 17 w Gliwicach. Eksperci okuliści z olbrzymim doświadczeniem zapewniają wysoką jakość zabiegu i co najważniejsze w przypadku zdrowia – bezpieczeństwo. W OKO Plus dobierzemy najodpowiedniejszą i najbezpieczniejszą metodę do rozwiązania problemu, która będzie najbezpieczniejsza i da najbardziej optymalny efekt. Zabiegi wykonujemy z użyciem plazmy a nasza placówka jest zaopatrzona w najnowszą wersję urządzenia PLEXR – PLEXR Plus – zaopatrzoną w dotykowy panel umożliwiający odpowiedni poziom kontroli nad parametrami plazmy. Więcej informacji pod numerem telefonu 32 706 10 35.

Więcej: korekta powiek.

Zapytaj!

Okoplus s.c.

32 706 10 35