Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Praca > Administacja biurowa > Kierownik robót sanitarnych - Instalacje HVAC

Archiwalne: Kierownik robót sanitarnych - Instalacje HVAC

26.01.2021

Kierownik robót sanitarnych - Instalacje HVAC
Miejsce Pracy : Warszawa (mazowieckie)

Poszukujemy kandydatów z przy nadzorze prac związanych z instalacjami wewnętrznymi z naciskiem na: wentylacja, klimatyzacja oraz chłodnictwo .

Opis stanowiska:

- prowadzenie budżetu budowy
- koordynowanie podwykonawców
- prowadzenie dziennika budowy wraz z harmonogramem prac
- nadzór nad pracownikami na budowie, stały kontakt z
brygadzistami
- dbałość o jakość wykonywanych prac oraz poprawność
wykonywania względem projektu

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie wyższe budowlane (minimum inżynier )
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i
urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych,
wodociągowych i kanalizacyjnych
- doświadczenie jako kierownik robót sanitarnych, nadzór na
budowie przy pracach HVAC
- gotowość do wyjazdów w delegacje krajowe ( są to
sporadyczne wyjazdy większość praca wykonywanych jest na
terenie województwa mazowieckiego )
- prawo jazdy kat B

Oferujemy :

- umowę o pracę (podstawa+ premie uzależnione od wyniku
budowy )
- praca w godzinach 8-16
- stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
- pracę w rodzinnej firmie
- narzędzia pracy niezbędne do wykonywania codziennych
zadań

Mile widziane:

- Uprawnienia SEP
- Certyfikat F-GAZ

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 513-659-148 oraz przesłanie cv na adres mailowy
andzelika.wojsa@centrumkariery.eu lub
za pośrednictwem portalu.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992