Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Praca > Administacja biurowa > Inżynier do biura

Archiwalne: Inżynier do biura

19.07.2021

Inżynier do biura
Miejsce Pracy : Kłudno Stare (firma stwarza możliwość dojazdu)

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !

Opis stanowiska:

- Praca biurowa , przygotowywanie ofert przetargowych
- dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości
oraz rozliczanie dostaw
- Rozliczanie czasu pracy sprzętu i ludzi oraz zużytych
materiałów
- przygotowywanie dokumentacji podwykonawczej
- przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne
- mile widziane doświadczanie ale nie wymagane
- znajomość programów pakietu MS Office, Norma-Pro
- komunikatywność i zaangażowanie
- prawo jazdy kat B

Ofertujemy:

- umowę o pracę
- stałą pracę pon/pt 8-16
- narzędzia pracy
- pracę w miłym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego
513-659-148 oraz przesłanie cv na adres mailowy
andzelika.wojsa@centrumkariery.eu lub
za pośrednictwem portalu.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992