Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Praca > Edukacja > DORADCA ZAWODOWY/POŚREDNIK PRACY woj. mazowieckie

Archiwalne: DORADCA ZAWODOWY/POŚREDNIK PRACY woj. mazowieckie

09.05.2023

Firma Kontraktor Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA ZAWODOWY/POŚREDNIK PRACY woj. mazowieckie

Główne zadania na stanowisku:

- Tworzenie i realizowanie spotkań/warsztatów z zakresu obsługi komputera doradztwa, poradnictwa i pośrednictwa pracy na potrzeby firmy z uwzględnieniem różnorodnych metod i technik uczenia się
- Tworzenie i aktualizacja materiałów i programów warsztatowych
- Realizacja dedykowanych warsztatów oraz innych form wsparcia i edukacji dla pracowników/uczestników projektów wg wytycznych zleceniodawcy
- Ciągłe doskonalenie istniejących form edukacyjnych w oparciu o informację zwrotną od zleceniodawcy oraz trendy/ innowacje pojawiające się na rynku

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe, minimum dwa lata doświadczenia w prowadzeniu spotkań/warsztatów/szkoleń o tej tematyce potwierdzonych dokumentami
- Kursy/szkolenia lub inne certyfikaty, dokumenty uprawniające do świadczenia usług
- Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Mile widziane prowadzenie szkoleń z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

- Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub umowy współpracy
- Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@kontraktor.biz.pl lub kontakt tel. 884 201 708