Ogłoszenia Warszawa na Lugar.pl > Praca > Administacja biurowa > Asystent zdalny w Dziale Operacyjnym

Archiwalne: Asystent zdalny w Dziale Operacyjnym

15.02.2022

Asystent zdalny w Dziale Operacyjnym

Miejsce pracy: miejscowość
Forma pracy: praca zdalna

Dla klienta z branży FMCG poszukujemy kandydata, który dołączy do zespołu w Dziale Operacyjnym. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za gromadzenie danych oraz tworzenie raportów oraz ich przesyłanie do osób odpowiedzialnych. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba komunikatywna i lubiąca dynamiczną pracę.

Zapraszamy do aplikowania: https://www.feelcomfort.pl/job/asystent-zdalny-w-dziale-operacyjnym/

Zakres obowiązków:
 zbieranie i konsolidowanie w plikach Excel zamówień na towary na terenie regionu
 tworzenie, wysyłanie, odbieranie i analizowanie raportów
 wychwytywanie nieprawidłowości i ich wyjaśnianie z osobami odpowiedzialnymi
 przygotowywanie prezentacji w Power Point
 codzienna komunikacja z zespołem: mailowa, telefoniczna, Teams, WhatsApp.

Wymagania:
 orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)
 znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym (sprawne tworzenie tabel przestawnych, wyszukaj pionowo, korzystanie z filtrów, formuł, łączenie kolumn)
 analityczne i logiczne myślenie, umiejętność wychwytywania nieprawidłowości
 podstawowa umiejętność tworzenia prezentacji w Power Point
 pozytywna energia, asertywność, komunikatywność i otwartość do pracy zespołowej
 nastawianie na szukanie rozwiązań, życzliwość, spostrzegawczość.

Oferujemy:
 umowę o pracę
 pracę całkowicie zdalną
 telefon, laptop
 pracę w godzinach 8-15 lub 9-16
 solidne wdrożenie na początku współpracy
 opieka medyczna, bony świąteczne, pakiet sportowy.